Pretraľnik
Latest topics
The most tagged keywords
Top posting users this month
No user |
Top posting users this week
No user |
Današnji sportski događaji
Drim-sat-res :: OSTALO :: Sport
Stranica 1 / 3.
Stranica 1 / 3. • 1, 2, 3
Današnji sportski događaji
========================================
Europa League
HRVATSKA LIGA
19:00 Osijek - RNK Split
21:00 Hajduk Split - Slaven Belupo
SLOVENSKA Prva Liga
20:00 ND Gorica - Koper
NJEMAČKA 2. Bundesliga
13:30 Heidenheim - FSV Frankfurt
15:30 Karlsruher - Union Berlin
15:30 Darmstadt - Sandhausen
15:30 Nurnberg - Aue
RUSKA Premier League
14:30 Din. Moscow - FK Rostov
17:30 Kuban - Ufa
19:30 Lok. Moscow - Krasnodar
========================================
Prijateljske utakmice
15:30 West Ham (Eng) - Malaga (Esp)
16:00 Augsburg (Ger) - Trabzonspor (Tur)
17:00 Bremen (Ger) - Chelsea (Eng)
17:00 Everton (Eng) - Porto (Por)
17:45 Schalke (Ger) - Newcastle (Eng)
========================================
EMU - dostupne utakmice
OFF Season Schalke04 Cup
15:30 Malaga - West Ham United
17:30 Schalke04 -Newcastle United
Begian Pro League
18:00 Club Brugge - Lierse
Ukraine - Premier League (Vyscha Liha)
18:30 Karpaty - Metalurg Donetsk
Czech Republic - Gambrinus Liga
20:15 Viktoria Plzen - Joablonec
Brazil - Serie A
23:30 Coritiba - Corithians
Suiss Super League
16:00 St Gallen - Luzern
Austrian Bundesliga
16:30 Grodig -WAC
Friendly Club Match
17:00 Werder Bremen - Chelsea
Hungarian NB1
16:30 Lombard Papa - Ferencvaros
Bosnia - Herzegovina Premier Liga
17:00 FK Sarajevo - C. Zvijezda
German 3.Ligue
14:00 Energie Cottbus - Dynamo Dresden
Sve ostale pojedinosti za ove prijenose imate u
EMU - dostupnim utakmicama u postu na blogu.
========================================
Evropski kupovi
Emirates Cup
15:00 Benfica-Valencia
17:20 Arsenal-Monaco
========================================
Dodajte svoj komentar koje još sportove želite da dodam za praćenje !!!
By -- Damir
Re: Današnji sportski događaji
04 / 08 / 2014
========================================
Europa League
HRVATSKA LIGA
20:15 Istra 1961- Rijeka
FRANCUSKA Ligue 2
20:30 Brest - Clermont
NJEMAČKA 2. Bundesliga
20:15 Kaiserslautern - 1860 München
RUSKA Premier League
18:00 Terek - Amkar
========================================
Prijateljske utakmice
20:30 El Ettehad El Sakandary (Egy) - Sporting (Por)
========================================
EMU - dostupne utakmice
Major League Soccer
02:05 Houston Dynamo - DC United
German 2.Bundesliga
20:15 Kaislautern - 1860 Munich
Sve ostale pojedinosti za ove prijenose imate u
EMU - dostupnim utakmicama u postu na blogu.
========================================
Evropski kupovi
International Champions Cup - Playoff
02:00 Liverpool - Manchester Utd
========================================
========================================
Dodajte svoj komentar koje još sportove želite da dodam za praćenje !!!
By -- Damir
========================================
Europa League
HRVATSKA LIGA
20:15 Istra 1961- Rijeka
FRANCUSKA Ligue 2
20:30 Brest - Clermont
NJEMAČKA 2. Bundesliga
20:15 Kaiserslautern - 1860 München
RUSKA Premier League
18:00 Terek - Amkar
========================================
Prijateljske utakmice
20:30 El Ettehad El Sakandary (Egy) - Sporting (Por)
========================================
EMU - dostupne utakmice
Major League Soccer
02:05 Houston Dynamo - DC United
German 2.Bundesliga
20:15 Kaislautern - 1860 Munich
Sve ostale pojedinosti za ove prijenose imate u
EMU - dostupnim utakmicama u postu na blogu.
========================================
Evropski kupovi
International Champions Cup - Playoff
02:00 Liverpool - Manchester Utd
========================================
========================================
Dodajte svoj komentar koje još sportove želite da dodam za praćenje !!!
By -- Damir
Re: Današnji sportski događaji
========================================
Liga Prvaka - Kvalifikacije
19:30 BATE (Blr) - Debrecen (Hun)
20:00 Panathinaikos (Gre) - St. Liege (Bel)
20:00 M. Tel Aviv (Isr) - Maribor (Slo)
20:30 Lille (Fra) - Grasshoppers (Sui)
========================================
Prijateljske utakmice
19:00 Athlone (Irl) - QPR (Eng)
========================================
EMU - dostupne utakmice
OFF Season International Champions Cup-FINAL
02:00 Manchester Unietd - Liverpool
UEFA Champions League - 3rd Qualifying Round
20:30 Lille - Grashoppers
FIFA U-20 Women's World championship
23:00 Finland - North Korea
Scotich Challenge Cup
20:35 Rangers - Hibernian
06.08.2014
FIFA U-20 Women's World championship
01:00 Germany - United States
Sve ostale pojedinosti za ove prijenose imate u
EMU - dostupnim utakmicama u postu na blogu.
http://sat-lopta-emu.blogspot.com/2014/08/emu-dostupne-utakmice_5.html
========================================
Evropski kupovi
International Champions Cup - Playoff
02:00 Liverpool - Manchester Utd
Challenge Cup
20:35 Rangers - Hibernian
========================================
RAZNO
Sport klub 1 ( HR )
TENIS - Muški
17:00 ATP Masters Toronto
TENIS - Žene
00:00 WTA Premier Montreal
TENIS - Muški
01:00 ATP Masters Toronto
Sport klub 2 ( HR )
TENIS - Žene
18:00 WTA Premier Montreal: Round 1
01:00 WTA Premier Montreal & ATP Masters Toronto
Eurosport
CYCLING
17:29 Tour of Poland Stage 3
SPEEDWAY
19:00 Swedish Elitserien League
FOOTBALL
22:52 FIFA U-20 Women's W. Cup , Canada Group Stage
FOOTBALL
00:52 FIFA U-20 Women's W. Cup , Canada Group Stage
========================================
Dodajte svoj komentar koje još sportove želite da dodam za praćenje !!!
By -- Damir
Re: Današnji sportski događaji
========================================
Liga Prvaka - Kvalifikacije
18:00 Zenit Petersburg (Rus) - AEL Limassol (Cyp)
18:30 APOEL (Cyp) - HJK (Fin)
19:00 Malmö (Swe) - Sparta Prag (Cze)
19:30 Besiktas (Tur) - Feyenoord (Ned)
19:30 Steaua Bucharest (Rou) - Aktobe (Kaz)
20:00 FC Kopenhagen (Den) - Dnipro (Ukr)
20:30 Salzburg (Aut) - Karabakh (Aze)
20:45 Partizan (Srb) - Ludogorets (Bul)
20:45 Din. Zagreb (Cro) - Aalborg (Den)
20:45 Celtic (Sco) - Legia (Pol)
========================================
Prijateljske utakmice
15:00 Indonesia XI. (Ina) - Juventus (Ita)
17:00 Slask (Pol) - Dortmund (Ger)
19:00 Stuttgart (Ger) - Rizespor (Tur)
20:00 Napoli (Ita) - Barcelona (Esp)
20:45 Everton (Eng) - Celta Vigo (Esp)
21:00 Stuttgart (Ger) - Rizespor (Tur)
========================================
EMU - dostupne utakmice
Club Friendly Match
15:00 Indoesia ALL-Stars - Juventus
16:00 Slask Wroclaw - Broussia Dortmund
18:30 Stuttgart - Caykur Rizespor
20:30 Cordoba - RCA Casablanca
UEFA Champions League
19:00 FC Copenhagen - Dnipro
19:00 Malmo - Sparta Prague
19:45 Salzburg - Garabagh
19:45 Partizan Belgrade - Ludogorets
FIFA U-20 Women's World Championship
02:00 Canada - Ghana
21:00 England - Soth Korea
22:00 France - Costarica
Sve ostale pojedinosti za ove prijenose imate u
EMU - dostupnim utakmicama u postu na blogu.
Link:
http://sat-lopta-emu.blogspot.com/
========================================
Evropski kupovi
International Champions Cup - Playoff
02:00 Liverpool - Manchester Utd
Challenge Cup
20:35 Rangers - Hibernian
========================================
RAZNO
Eurosport
CYCLING
15:15 Tour of Poland Stage 4
FOOTBALL
21:51FIFA U-20 Women's World Cup , Canada Group Stage
Sport klub 1 ( hr ) ( rs )
17:00 ATP Masters Toronto
00:00 WTA Premier Montreal
01:00 ATP Masters Toronto
Sport klub 2 ( hr ) ( rs )
18:00 WTA Premier Montreal
01:00 WTA Premier Montreal & ATP Masters Toronto
Arena sport 1
Fudbal COPA LIBERTODORES
02:15 Finale Nacional - San Lorenzo Game
Sport klub 3
Football
19:30 Stuttgart - Rizespor
========================================
Dodajte svoj komentar koje još sportove želite da dodam za praćenje !!!
By -- Damir
Re: Današnji sportski događaji
========================================
Liga Evrope - Kvalifikacije
18:00 Esbjerg (Den) - Ruch (Pol)
18:00 Molde (Nor) - Zorya (Ukr)
18:00 Ch. Odessa (Ukr) - RNK Split (Cro)
18:00 Liberec (Cze) - Astra (Rou)
19:00 St. Polten (Aut) - PSV (Ned)
19:00 Shmona (Isr) - Din. Moscow (Rus)
19:00 Chikhura (Geo) - Neftci Baku (Aze)
19:00 AIK Stockholm (Swe) - FC Astana (Kaz)
19:30 Hajduk Split (Cro) - Shakhtar K. (Kaz)
19:30 CFR Cluj (Rou) - Din. Minsk (Blr)
19:30 Trnava (Svk) - St. Johnstone (Sco)
20:00 Atromitos - Sarajevo
20:00 Plzen (Cze) - Petrolul (Rou)
20:00 Brondby (Den) - Club Brugge (Bel)
20:15 Asteras T. (Gre) - Mainz (Ger)
20:30 Hafnarfjordur (Ice) - Elfsborg (Swe)
20:30 Lyon (Fra) - Mlada Boleslav (Cze)
20:30 Torino (Ita) - Brommapojkarna (Swe)
20:45 Aberdeen (Sco) - Real Sociedad (Esp)
20:45 Aberdeen (Sco) - Real Sociedad (Esp)
21:00 Rio Ave (Por) - IFK Göteborg (Swe)
21:05 Zimbru (Mda) - Grodig (Aut)
21:15 Rijeka (Cro) - Vikingur (Fai)
========================================
Prijateljske utakmice
03:55 MLS All Stars - Bayern Munchen
========================================
EMU - dostupne utakmice
CONMEBOL Copa Libertadortes -FINAL
02:15 Nacional Asuncion - San Lorenzo
Friendly Club Match
03:55 MLS All Stars - Bayern Munchen
UEFA Europa League - 3rd Qualifying Round (2nd Leg)
18:00 Chornomorets Odessa - RNK Spli
19:00 ST Polten - PSV Eindhoven
19:00 Chikhura - Neftchi
20:00 Vikctoria-plzen - Petrolul Ploiesti
20:15 Asteras Tripolis - Mainz05
21:05 Zimbru Chisinau - Grodig
Iranian Persian Gulf
15:30 Gostaresh Foolad - Sepahan
17:00 Foolad Khozestan - Persepolis
Sve ostale pojedinosti za ove prijenose imate u
EMU - dostupnim utakmicama u postu na blogu.
Pregled ( link )
http://sat-lopta-emu.blogspot.com/2014/08/emu-dostupne-utakmice_7.html
========================================
Evropski kupovi
CONMEBOL Copa Libertadortes -FINAL
02:15 Nacional Asuncion - San Lorenzo
========================================
RAZNO
Eurosport
CYCLING
17:30 Tour of Poland Stage 5
Sport klub 1 ( HR ) ( RS )
17:00 ATP Masters Toronto 1/8 Finale
00:00 WTA Premier Montreal 1/8 Finale
01:00 ATP Masters Toronto 1/8 Finale
Sport klub 2 ( HR ) ( RS )
18:00 WTA Premier Montreal: 1/8 finals
01:00 WTA Premier Montreal & ATP Masters Toronto 1/8 finals
Arena sport 1
20:00 Boks EFC 32
Sport 1 ( DE )
UEFA Europa League
20:00 Asteras Tripolis - FSV Mainz 05
========================================
Dodajte svoj komentar koje još sportove želite da dodam za praćenje !!!
By -- Damir
Re: Današnji sportski događaji
Današnji sportski događaji ( link )
http://sat-lopta-emu.blogspot.com/2014/07/danasnji-sportski-dogaaji-31072014.html
Re: Današnji sportski događaji
OPEN ( link )
http://sat-lopta-emu.blogspot.com/2014/07/danasnji-sportski-dogaaji-31072014.html
Stranica 1 / 3. • 1, 2, 3
Drim-sat-res :: OSTALO :: Sport
Stranica 1 / 3.
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
|
|
čet 24 stu 2016, 18:48 by leosat
» Softwware za sat resivere
ned 18 lis 2015, 10:36 by Damir
» Strana Muzika
pon 27 srp 2015, 16:20 by gcanaria
» Domaca muzika
ned 26 srp 2015, 20:54 by gcanaria
» Smart TV SOFTWARE i LISTE
ned 26 srp 2015, 19:51 by BoMbastiC
» VLC Remote - podesavanje na PC i Android
ned 26 srp 2015, 11:04 by gcanaria
» Sva pitanja
čet 25 lip 2015, 12:32 by Damir
» Idman TV / AZTV Azerbaycan ( 46e + KEY )
ned 17 svi 2015, 19:50 by Damir
» ESET NOD32 Antivirus and key
čet 02 tra 2015, 09:45 by Damir