Pretraľnik
Latest topics
The most tagged keywords
Top posting users this month
No user |
Top posting users this week
No user |
Današnji sportski događaji
Drim-sat-res :: OSTALO :: Sport
Stranica 3 / 3.
Stranica 3 / 3. • 1, 2, 3
Re: Današnji sportski događaji
- Kod:
UEFA Europa League
17:00 Dynamo Moscow - Panathinaikos Athens
18:00 Krasnodar - Lille
19:00 Feyenoord - Sevilla
19:00 En Avant Guingamp - Fiorentina
19:00 Sporting Lokeren - Legia Warsaw
19:00 HNK Rijeka - Standard de Liege
19:00 Slovan Bratislava - Young Boys Bern
19:00 Sparta Prague - Napoli
19:00 Trabzonspor - Metalist Kharkiv
19:00 VFL Wolfsburg - Everton
19:00 AaB Aalborg - Steaua Bucuresti
19:00 Dinamo Minsk - PAOK Saloniki
19:00 Dynamo Kiev - Rio Ave
21:05 Estoril - PSV
21:05 Astra Giurgiu - Dinamo Zagreb
21:05 HJK Helsinki - FC Copenhagen
21:05 Inter Milan - Dnipro Dnipropetrovsk
21:05 St Etienne - Qarabag
21:05 Torino - Club Brugge
21:05 Tottenham Hotspur - Partizan Belgrade
21:05 Villarreal - Borussia Moenchengladbach
21:05 FC Zurich - Apollon Limassol
21:05 Asteras Tripolis - Besiktas
21:05 Celtic - Red Bull Salzburg
- Kod:
Basketball
19:00 Crvena Zvezda - Neptunas
19:15 Fenerbahce - Turow Zgorzelec
20:05 Maccabi Tel Aviv - CSKA Moscow
20:15 Alba Berlin - Unicaja
20:45 Laboral Kutxa - Olympiakos Piraeus
20:45 Real Madrid - Unics Kazan
- Kod:
Hockey
16:00 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk
17:00 Cherepovets - Nizhny Novgorod
17:00 Voronezh - Sarov
17:00 Balashikha - Penza
17:30 Espoo - SaiPa
17:30 Kalpa Kuopio - Lukko
17:30 Karpat - Hameenlinna
17:30 Vaasan Sport - Pelicans Lahti
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk
17:30 SKA St. Petersburg - Metallurg Novokuznetsk
19:00 Slovan Bratislava - Podolsk
19:00 Djurgardens - Vaxjo
19:00 Frolunda - Brynas
19:00 Modo - HV 71
19:30 Medvescak Zagreb - Lokomotiv Yaroslavl
- Kod:
Nfl
16:00 NFL - GameDay Morning
18:30 Chicago Bears - Detroit Lions
22:30 Philadelphia Eagles - Dallas Cowboy
Re: Današnji sportski događaji
- Kod:
Nogomet - Football
11:30 VFL Wolfsburg W - 1.FFC Frankfurt W
11:30 Lokomotiv Moscow - FK Spartak Moscow
12:00 Atletico Madrid - Deportivo la Coruna
12:00 RCD Mallorca - Sporting de Gijon
12:15 Marek Dupnitsa - CSKA Sofia
12:15 Feirense - Sporting B
12:15 Racing Santander - Alcorcon
12:30 Bologna FC - AS Bari
12:30 Sandecja - Arka Gdynia
12:30 Denizlispor - Elazigspor
12:30 Bucaspor - Sanliurfaspor
13:00 FC Volyn Lutsk - FC Illychivets Mariupol
13:00 Metalurg Zaporozje - Shakhtar Donetsk
13:30 TSV 1860 Munchen - FSV Frankfurt
13:30 FC St. Pauli - 1. FC Kaiserslautern
13:30 SV Sandhausen - RB Leipzig
13:35 Dabba AlFujairah - Banni Yas
13:40 Al-Ain - Al-Nasr
13:45 Rangers FC - Kilmarnock
13:45 Young Boys Bern - St Gallen
13:45 FC Vaduz - FC Thun
13:45 Carmarthen - The New Saints
14:00 Hobro - Randers FC
14:00 Girondins Bordeaux - Lille OSC
14:00 Kerkyra - Olympiacos Piraeus
14:00 Al-Arabi - Al-Ahli
14:00 Al Shahaniya - Lekhwia
14:00 Rubin Kazan - FK Dinamo Moscow
14:30 RSC Anderlecht FC - Club Brugge KV
14:30 FC Ludogoretz - Lokomotiv Sofia
14:30 Jihlava - Sparta Prague
14:30 Southampton FC - Manchester City
14:30 EA Guingamp W - FC Juvisy W
14:30 Kerala Blasters FC - Chennaiyin FC
14:30 FC Brasov - Viitorul Constanta
14:50 RAEC Mons - KAS Eupen
15:00 NK Istra 1961 - Dinamo Zagreb
15:00 AC Cesena - Genoa
15:00 Cagliari - AC Fiorentina
15:00 Empoli FC - Atalanta Bergamo
15:00 AC Milan - Udinese
15:00 US Palermo - Parma
15:00 Mersin Idman Yurdu - Sivasspor
15:30 VFL Wolfsburg - Borussia Monchengladbach
15:30 Lech Poznan - Gornik Zabrze
16:00 Radomlje - FC Koper
16:00 FC Zurich - FC Basel
16:00 Metalist Kharkiv - FC Zorya Luhansk
16:15 Ergotelis Heraklion - Asteras Tripolis
16:15 Panionios Athens - Niki Volos
16:15 PAOK Saloniki - Panthrakikos
16:15 PAS Giannina - OFI Crete
16:15 Hearts - Celtic
16:30 Red Bull Salzburg - WAC Sankt Andra
16:30 Debrecen - Nyiregyhaza
16:30 Al Gharafa - Al Sadd
16:30 Umm Salal - Al-Sailiya
16:30 Terek Groznyi - FK Krasnodar
17:00 HNK Rijeka - NK Osijek
17:00 FC Nordsjaelland - Brondby IF
17:00 Tottenham Hotspur - Everton FC
17:00 Evian Thonon Gaillard - En Avant Guingamp
17:00 FCM Targu Mures - Astra Giurgiu
17:00 FK Novi Pazar - Partizan Belgrade
17:00 FC Sevilla - Granada CF
17:00 Barcelona B - Albacete
17:00 Recreativo Huelva - CD Mirandes
17:00 Al-Jazira - Al Wehda
17:00 Al Ahli - Emirate
17:15 Jablonec - Viktoria Plzen
17:30 LDU Quito - CSD Independiente
17:30 CD El Nacional - Club Sport Emelec
17:30 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:30 Alanyaspor - Adanaspor
17:35 Al-Ahli - Al-Faisaly
17:35 Al Shabab - Al-Taawon
17:35 Hajer - Al-Nasr
18:00 Standard de Liege - KV Kortrijk
18:00 Juventus - Torino FC
18:00 WKS Slask Wroclaw - Pogon Szczecin
18:00 Fenerbahce - Eskisehirspor
18:15 Real Zaragoza - SD Ponferradina
18:30 Panathinaikos Athens - Veria FC
18:30 Gyori ETO FC - Paksi SE
18:30 Vorskla Poltava - Dynamo Kyiv
18:30 Karpaty Lviv - Goverla Uzhgorod
19:00 AaB Aalborg - FC Kobenhavn
19:00 Toluca - Chiapas
19:00 Academica de Coimbra - Benfica Lisbon
19:00 Cordoba CF - Villarreal CF
19:00 Lugo - CD Tenerife
19:30 CD Olmedo - Universidad Catolica
19:30 Manta FC - Mushuc Runa SC
19:30 Dinamo Bucharest - Petrolul
20:00 Lierse - Sporting Lokeren
20:00 San Jose - Jorge Wilstermann
20:00 Nacional Potosi - Club The Strongest
20:00 Fluminense FC RJ - Corinthians SP
20:00 Sao Paulo FC - Figueirense FC
20:00 Santos FC - Botafogo
20:00 Chapecoense AF - Cruzeiro
20:00 Universidad de Concepcion - Antofagasta
20:00 Montenegro - Germany
20:45 AS Roma - Inter Milan
21:00 CA Tigre - Atletico de Rafaela
21:00 Rosario Central - Racing Club
21:00 Bolivar - Real Potosi
21:00 Saint-Etienne - Olympique Lyon
21:00 Slovenia - Kazahstan
21:00 Brazil U17 - England U17
21:00 Valencia CF - FC Barcelona
21:15 FC Porto - Rio Ave FC
21:30 Los Caimanes FC - Club Sporting Cristal
22:00 Universitario - Oriente Petrolero
22:00 Colo Colo - Cobreloa
22:00 Romania - Scotland
22:15 River Plate - CA Banfield
22:30 EC Bahia - Gremio Porto Alegre
22:30 Atletico Paranaense - Goias Esporte Clube
22:30 Atletico Mineiro - Coritiba FC
22:45 Barcelona SC - SD Quito
23:00 Aguilas Pereira - Independiente Medellin
23:00 Croatia - Czech Republi
- Kod:
Rukomet - Handball
10:30 Prerov - Plzen
13:30 Kielce Vive - Kadetten
15:00 Kiel - Gummersbach
16:50 Aalborg - Dunkerque
17:00 Frydek-Mistek - Brno
19:00 Paris SG - Met. Skopje
19:30 SG Flensburg-Handewitt - Kolding
- Kod:
Hokej - Hockey
12:00 Kazzinc-Torpedo - Sokol
13:00 Chelmet - Zauralye
15:00 Lukko - Espoo Blues
15:00 Jokerit - Amur Khabarovsk
15:00 THC - SKA-Kareliya
15:30 Karlovy Vary - Olomouc
15:30 Vitkovice - Plzen
15:30 Zlin - Slavia Prague
15:30 New Zealand W - Netherlands W
17:00 Pardubice - Litvinov
17:00 Kometa Brno - Mountfield HK
17:00 Sparta Prague - Trinec
17:00 Tychy - Jastrzebie
17:45 Thomas Sabo Ice Tigers - Hamburg Freezers
18:00 China W - Japan W
18:00 HSC Miercurea Ciuc - HC Nove Zamky
18:20 Liberec - Mlada Boleslav
20:00 Vancouver Canucks - Detroit Red Wings
20:30 England W - Germany W
23:00 Argentina W - Australia W
- Kod:
Tenis - Tennis
09:00 Cilic - Monfils (IPTL League)
09:00 ITF Women's - Tel Aviv
09:30 Mladenovic - Ivanovic (IPTL League)
10:00 Zimonjic / Cilic - Monfils / Bopanna (IPTL League)
10:00 Crepaldi - Chrysokos (ITF Larnaca)
10:30 Mladenovic / Zimonjic - Sania / Bopanna (IPTL League)
11:00 Ivanisevic - Santoro (IPTL League)
12:00 Bahrami / Haarhuis - Eltingh / Bjorkman (AFAS Tennis Classics 2014)
12:30 Murray - Berdych (IPTL League)
13:00 Flipkens - Williams (IPTL League)
13:30 Exhibition - 3rd Place Match (AFAS Tennis Classics 2014)
13:30 Nestor / Huey - Soares / Hewitt (IPTL League)
14:00 Flipkens / Huey - Soares / Williams (IPTL League)
14:00 ITF Men's - Santiago
14:30 Exhibition - Final (AFAS Tennis Classics 2014)
14:30 Moya - Rafter (IPTL League)
Re: Današnji sportski događaji
Today Football matches available FTA or with EMU:
Saturday (samedi) 03.01.2015 (GMT+1)
Saturday (samedi) 03.01.2015 (GMT+1)
- Kod:
Spain -La liga BBVA
16:00 Atletico Madrid- Levante
Idman Azerbaycan
-Eutelsat 7°E- 11492 V 30000 -CW (DigiTurk)
-AzerSpace 46°E -11169 H 20400 -FTA/Biss
----------------------------------------------------
18:00 Sevilla -Celta Vigo
ESPN (Caribbean 901)
-Telstar-15°W 12515 V 7552-Biss
Idman Azerbaycan
-Eutelsat 7°E- 11492 V 30000 -CW (DigiTurk)
-AzerSpace 46°E -11169 H 20400 -FTA/Biss
----------------------------------------------------
20:00 Elche - Villarreal
ESPN (Caribbean 901)
-Telstar-15°W 12515 V 7552-Biss
Idman Azerbaycan
-Eutelsat 7°E- 11492 V 30000 -CW (DigiTurk)
-AzerSpace 46°E -11169 H 20400 -FTA/Biss
----------------------------------------------------
22:00 Deportivo La coruna -Athletic Bilbao
Idman Azerbaycan
-Eutelsat 7°E- 11492 V 30000 -CW (DigiTurk)
-AzerSpace 46°E -11169 H 20400 -FTA/Biss
----------------------------------------------------
France Cup
15:15 Nantes -Club Francisain
France O
-Eutelsat 5°W-11591 V 22000 -FTA
-Astra 19.2°E-12402 V 27500 -VIA3 (TNTSAT)
----------------------------------------------------
England -FA Cup
16:00 Tranmere Rovers FC-Swansea City AFC
Nova Sport BG
-HellasSat 39°E -12688 H 30000 -I2(Bulsat)
----------------------------------------------------
Maroc -Botola Pro
15:30 Kénitra Athlétic (KAC) -Maghreb de Fès (MAS)
Arriadia
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12207 V 27500 -FTA
beIN Sports
-Badr 26°E- 12034 H 27500 -FTA
beIN Sports HD
-Badr26°E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7°W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
----------------------------------------------------
16:00 Hassania Agadir (HUSA) -Feth de Rabat (FUS)
Al Aoula Inter (Maroc)
-Nile sat 7°E -12207 V 27500 -FTA
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26°E-12683 V 27500 -FTA
Al Aoula ( Marocaine Terrestre )
-Hotbird 13°E -10873 V 27500-Biss
-Badr 26°E-12683 V 27500 -Biss
SNRT LAAYON
-ARABSAT 30.5°E -12559 H 2962 -FTA
----------------------------------------------------
19:30 Raja de Casablanca (RCA) - Chabab Khénifra (CAK)
beIN Sports
-Badr 26°E- 12034 H 27500 -FTA
beIN Sports HD
-Badr26°E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2)
-Nile sat 7°W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
Arriadia
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12207 V 27500 -FTA
----------------------------------------------------
Egyptian League
13:30 Al Gounah-Al Ahly
MBC Masr 2
-Nile sat 7°W-11823 V 27500 -FTA
-Nile sat 7°W-11559 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8°W-11678 V 27500 -FTA
-Badr 26°E -11919 H 27500 -Biss
Al Hayat 2
-Nile Sat 7°W - 12015 V 27500 -FTA
----------------------------------------------------
13:30 Arab Contractors - Alaab Damanhour
Al-Nahar Sport
-Nile sat 7°W-12437 V 27500 -FTA
Al-Nahar Sport HD
-Badr 26°E-10890 H 27500 -FTA (DVB-S2)
----------------------------------------------------
16:00 Smouha-Al Ettehad El Sakandary
Al-Nahar Sport
-Nile sat 7°W-12437 V 27500 -FTA
Al-Nahar Sport HD
-Badr 26°E-10890 H 27500 -FTA (DVB-S2)
Al Hayat 2
-Nile Sat 7°W - 12015 V 27500 -FTA
Al Askandaria
-Nile sat 7°W-11227 V 27500 -FTA
----------------------------------------------------
16:00 El Masry Club -Itthad Al Shorta
MBC Masr 2
-Nile sat 7°W-11823 V 27500 -FTA
-Nile sat 7°W-11559 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8°W-11678 V 27500 -FTA
-Badr 26°E -11919 H 27500 -Biss
----------------------------------------------------
18:30 Al Zamalek- Petrojet
MBC Masr 2
-Nile sat 7°W-11823 V 27500 -FTA
-Nile sat 7°W-11559 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8°W-11678 V 27500 -FTA
-Badr 26°E -11919 H 27500 -Biss
----------------------------------------------------
Turkey-PTT 1. Lig
13:00 Sanliurfaspor - Boluspor
TRT 1
-Turksat 42°E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42°E -11096 H 30000 -FTA/Biss
-Eutelsat 7°E -11492 V 30000 -FTA/CW(DigiTurk)
----------------------------------------------------
17:30 Osmanlispor - Antalyaspor
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42°E -11958 V 27500 -FTA/Biss
-Turksat 42°E -11096 H 30000 -FTA/Biss
-Eutelsat 7°E -10762 V 30000 -FTA/CW(DigiTurk)
TRT 3 HD / TRT Spor HD
-Turksat 42°E -11053 V 30000 -FTA/Biss(DVB-S2)
-------------------------
Asia Beam Channels
World - Frenz International Cup
14:55 Frenz United Indonesia vs Liverpool FC (Kompas TV)
18:55 Guangdong Evergrande vs Feyenoord FC (Feed Asiasat 5 HD)
Spain - Liga BBVA
22:00 Atletico Madrid Vs Levante (CNC, Feed Asiasat 5 hd 4.2.2)
00:00 Sevilla Vs Celta Vigo (CH 8 SD, CH 8 HD, Feed Asiasat 5 hd 4.2.2)
02:00 Elche Vs Villarreal (CNC, Feed Asiasat 5 hd 4.2.2)
04:00 Deportivo La Coruna Vs Athletic Bilbao (Feed Asiasat 5 hd 4.2.2)
04:00 Malaga Vs Almeria (Feed Asiasat 5 hd 4.2.2)
England - FA Cup
22:00 Barnsley Vs Middlesbrough
22:00 Blyth Spartans Vs Birmingham City
22:00 Bolton Wanderers Vs Wigan Athletic
22:00 Brentford Vs Brighton & Hove Albion
22:00 Cambridge United Vs Luton Town
22:00 Charlton Athletic Vs Blackburn Rovers
22:00 Derby County Vs Southport
22:00 Doncaster Rovers Vs Bristol City
22:00 Fulham Vs Wolverhampton Wanderers
22:00 Huddersfield Town Vs Reading
22:00 Leicester City Vs Newcastle United
22:00 Millwall Vs Bradford City
22:00 Preston North End Vs Norwich City
22:00 Rochdale Vs Nottingham Forest
22:00 Rotherham United Vs AFC Bournemouth
22:00 Tranmere Rovers Vs Swansea City
22:00 West Bromwich Albion Vs Gateshead FC
Scotland - Championship
19:45 Hearts Vs Hibernian ( BeIN Sports 1 HD HK)
22:00 Cowdenbeath Vs Raith Rovers
22:00 Falkirk Vs Alloa Athletic
22:00 Queen of South Vs Livingston
22:00 Rangers Vs Dumbarton
Australia - Hyundai A-League
15:30 Sydney FC Vs Newcastle Jets (Feed Asiasat 5 HD)
Stranica 3 / 3. • 1, 2, 3
Drim-sat-res :: OSTALO :: Sport
Stranica 3 / 3.
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.
|
|
čet 24 stu 2016, 18:48 by leosat
» Softwware za sat resivere
ned 18 lis 2015, 10:36 by Damir
» Strana Muzika
pon 27 srp 2015, 16:20 by gcanaria
» Domaca muzika
ned 26 srp 2015, 20:54 by gcanaria
» Smart TV SOFTWARE i LISTE
ned 26 srp 2015, 19:51 by BoMbastiC
» VLC Remote - podesavanje na PC i Android
ned 26 srp 2015, 11:04 by gcanaria
» Sva pitanja
čet 25 lip 2015, 12:32 by Damir
» Idman TV / AZTV Azerbaycan ( 46e + KEY )
ned 17 svi 2015, 19:50 by Damir
» ESET NOD32 Antivirus and key
čet 02 tra 2015, 09:45 by Damir